Kosmetika

Kosmetika pro ženy

Pracuji s německou kosmetikou Hildegard Braukmann, která je přes 40 let specializovaná na rozvoj a výrobu bylinné kosmetiky s vitamíny. Receptury jsou orientovány k přírodě a k využití účinných látek z rostlin kolem nás. Kosmetika Hildegard Braukmann používá byliny z celého světa v té nejčistější formě. Jejich technologie a možnosti umožní připravit preparáty v nejlepší kvalitě určené i pro nejnáročnějšího zákazníka.

Ošetření zahrnuje

Odlíčení, jemné upravení obočí či barvení obočí, peeling, hloubkové čištení, masáž (cca 20 minut), závěrečný krém. Celková doba kosmetického ošetření cca 60-90 minut.

Kosmetika pro muže

Braukmann sensitive je speciální pánská kosmetika na bázi vysoce efektivních bylinných receptur. Jedná se o kosmetickou koncepci pro úspěšného, sebevědomého a sportovně aktivního muže, k jehož samozřejmostí patří i to - mít atraktivní a pěstěný zevnějšek. Přípravky řady Braukmann sensitive pro péči o pleť a tělo byly vyvinuty převážně pro citlivou pleť namáhanou ve volném čase různými aktivitami nebo pro pleť nadměrně zatíženou pobytem na suchém vzduchu.

Ošetření zahrnuje

Odlíčení, peeling, hloubkové čištění, masáž (cca 20 minut), závěrečný krém. Celková doba kosmetického ošetření cca 60-75minut.

Lifting obličeje

Krásně vyhladí pokožku, zvýší její pružnost, brání vzniku vrásek, zpomalí stárnutí pleti, dojde k prokrvení, k lepšímu dýchání kůže, podpoří regeneraci a dojde rychlejšímu odplavování odpadových látek, příjemně uvolní, působí tišivě na nervová zakončení pleti, sníží napětí v obličeji, zvýší vaše sebevědomí a spokojenost.

Ošetření zahrnuje

Odlíčení, jemné upravení obočí, liftingovou masáž (cca 60 minut), závěrečný krém. Celková doba kosmetického ošetření cca 60-90 minut.

Depilace

Při depilaci voskem dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení. Efekt depilace voskem obvykle vydrží dva až osm týdnů, což je i výrazně déle než při depilaci s použitím depilačních krémů. Nevýhodou je, že v závislosti na citlivosti pokožky, se může jednat o bolestivější způsob depilace (i když bolest trvá velice krátkou dobu).

Před vlastní depilací doporučuji si nechat chloupky narůst na cca 5 milimetrů, pokud se holíte, nechte chloupky růst minimálně 10 dní – 12 dní, aby se zachytili skutečně chloupky všechny. A neměli by být ani výrazně delší, aby se omezila bolestivost depilace. Před depilací by měla být pokožka suchá a zbavená mastnoty.

Výhody depilace

Dlouhotrvající efekt (2-8 týdnů v závislosti na pokožce). Při dlouhodobějším využívání depilace mohou chloupky zeslábnout (ve výjimečných případech mohou dokonce vymizet úplně).

Ceník
Kosmetička Zuzka
Mobil +420 607 837 283
Mail dol.zuzana@seznam.cz
Facebook
UP