Prodlužování řas

Metoda řasa na řasu

Tento způsob prodloužení řas Vám zajistí neodolatelně dlouhé, husté a natočené řasy.

Na vlastní řasy se aplikují umělé řasy různých délek z lehkého syntetického materiálu jednotlivě řasa na řasu. Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou. Spojení je tedy neviditelné, přirozené a zároveň pevné. Díky tomu se můžete bez strachu oddávat jakýmkoli aktivitám a sportům včetně plavání a návštěv sauny.

Řasy podobně jako vlasy a nehty dorůstají a odpadávají. Životnost jedné řasy je 2 – 3 měsíce, proto prodloužené řasy pravidelně doplňujeme.

Medota 3D

Metoda 3D prodlužování řas představuje inovační novinku v prodlužování řas.

Samotná aplikace spočívá v nalepení několika umělých řas na řasu přírodní a to pomocí ultra silného lepidla na řasy. Používám ty nejlepší syntetické hedvábné řasy. Díky jejich lehkosti nezatěžují přírodní řasu a tak brzy nevypadne. Jsou lehké jako pírko-zpracované unikátní technologií.

Aplikace trvá cca 1,5 hodiny, dle počtu aplikovaných řas. Po aplikaci řas se k nedoporučuje návštěva sauny a wellnes centra. Přílišná vlhkost by mohla způsobit nedostatečné přilnutí lepidla. Je potřeba se vyhýbat jakýmkoliv přípravkům obsahující olej. Nedoporučuje se zbytečně řas dotýkat a líčit, aby nedošlo k jejich mechanickému poškození.

Prodlužování vlasů

Keratin patří k nejpoužívanější metodě prodlužování vlasů.

Aplikace probíhá za tepla, kdy se keratinová hmota (tzv. nehtík) zahřejí. Vlasové prameny jsou následně působením tepla spojeny s prameny Vašich vlasů a dochází k vytvoření nenápadného spoje – tenkého válečku. Za pomocí keratinových kleštiček jsou vytvořeny velmi jemné a téměřnepoznatelné spoje. Není možnost, aby tato metoda jakkoli narušila či poškodila Vaše vlasy.

Po 2 – 3 měsících je nutností spoje posunout a opět obnovit. K šetrnému sundání pramenů je zapotřebí kleštiček a rozpouštěcího gelu. Italský keratin, jeden z nejpoužívanějších keratinů při prodlužování vlasů. Je transparentní, tudíž se přizpůsobí každé barvě vlasů.Vlásky převážně středoevropské ale i východoevropské. Je možnost zakoupení i dětských vlásků na objednávku.

Ceník
Řasová stylistka Veronika
Mobil +420 602 200 848
Mail veronika.basileiou@seznam.cz
UP